Tuleje Cylindry Tuning silniki 2T

Chcę Państwa zaprosić do współpracy w zakresie tulejowania silników głównie dwusuwowych.

Specjalnością warsztatu jest tulejowanie silników dwusuwowych . Regeneracja wałów korbowych w silników motocrossowych quadach i innych. Wieloletnie doświadczenie nabyte w sporcie motorowym (karting , motocross , trial i wyścigi motocyklowe ) pozwoliło mi na wypracowanie i doszlifowanie odpowiednich technologi. Tuleje użyte do napraw są jednymi z najlepszych w Europie i gwarantują długą i niezawodną pracę naszych silników. Dokładność odwzorowania nie powoduje spadku mocy , a przy tym zmniejsza znacznie koszty naprawy .

Wszystkie tuleje , cylindry są wykonane na gotowo , po szlifie i honowaniu , przygotowane do montażu.

.......... ..

Dorabiamy też korbowody na indywidualne zamówienie pod potrzeby klientów

Uwaga ! W przypadku wysylania cylindra paczka prosze wlozyc do srodka list z adresem zwrotnym wraz z numerem telefonu, danymi motocykla ( marka, rok. ) i w punktach wymieniony zakres robót. Z góry dziekuje !

Wzór listu który musi znajdować się w paczce - do pobrania i wydrukowania - Tulejowanie

 

Ostatnio dostaję bardzo wiele cylindrów z fatalnie wykonaną usługą tulejowania przeprowadzoną w innych firmach, co powoduje znaczne problemy i zwiększa czas wykonania usługi o tydzień. Wymiana tulei w takich przypadkach nie jest niemożliwa ale jestem zmuszony wprowadzić dodatkową opłątę wysokości 100 zł.

 

 

 

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek od 10 do 18

sobota - 11 do 17