Tuleje Cylindry Tuning silniki 2T

Chcę Państwa zaprosić do współpracy w zakresie tulejowania silników głównie dwusuwowych.

Specjalnością warsztatu jest tulejowanie silników dwusuwowych . Naprawa głowic i regeneracja wałów korbowych w silników motocrossowych. Wieloletnie doświadczenie nabyte w sporcie motorowym (karting , motocross , trial i wyścigi motocyklowe ) pozwoliło mi na wypracowanie i doszlifowanie odpowiednich technologi. Tuleje użyte do napraw są jednymi z najlepszych w Europie i gwarantują długą i niezawodną pracę naszych silników. Dokładność odwzorowania nie powoduje spadku mocy , a przy tym zmniejsza znacznie koszty naprawy .

Wszystkie tuleje , cylindry są wykonane na gotowo , po szlifie i honowaniu , przygotowane do montażu.

.......... ...............Uwaga !

W dziale kontakt nowy adres pod który można wysyłać paczki

 

Uwaga ! W przypadku wysylania cylindra paczka prosze wlozyc do srodka list z adresem zwrotnym wraz z numerem telefonu, danymi motocykla ( marka, rok. ) i w punktach wymieniony zakres robót. Z góry dziekuje !

Wzór listu który musi znajdować się w paczce - do pobrania i wydrukowania - Tulejowanie

Wzór listu który musi znajdować się w paczce - do pobrania i wydrukowania - Głowice

 

Ostatnio dostaję bardzo wiele cylindrów z fatalnie wykonaną usługą tulejowania przeprowadzoną w innych firmach, co powoduje znaczne problemy i zwiększa czas wykonania usługi o tydzień. Wymiana tulei w takich przypadkach nie jest niemożliwa ale jestem zmuszony wprowadzić dodatkową opłątę wysokości 100 zł.

 

padniete

Padnięte silniki to nasza specjalność

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek od 10 do 18

Zazwyczaj otwieramy o godzinie 10 i kończymy o godzinie 18. Czasami zaczynamy też o 11 albo nawet 12 ale za to siedzimy wtedy nawet do 22.

Zdarza się, że zaczynamy o 8, ale wtedy o 13 już kończymy.

Czasami nie ma nas w ogóle...

Zyczymy szczęścia :-)